Лояльнiсть зростає -
платежі зменшуються

Кредит готівкою за 59 хвилин
До 500 000 грн
кредит готівкою
до 48 місяців
строк кредиту
Лише паспорт і код
без довідок про доходи та поручителів
Дострокове погашення
без штрафних санкцій
© 2020 АТ «Альфа-Банк» (Україна). Ліцензія НБУ №61 від 05.10.2011 р. Додатково
Швидке схвалення по телефону
Картка Gold у подарунок
SMS-нагадування про платежі
1
Замовити кредит
Додаткова інформація
Мінімальна сума кредиту становить 5000 грн.

Мінімальний строк кредиту – 12 місяців, максимальний – 48 місяців.

Зменьшення платежів відбувається шляхом зниження процентної ставки за кредитом.

Можливе зниження процентної ставки на 12-му та 24-му місяцях строку кредиту, Умовою зниження процентної ставки є факт відсутності по кредитній Угоді простроченої заборгованості більш як на 7 днів. Датальні процентні ставки вказані у кредитній Угоді.

Наприклад:

Ви отримали сумму кредиту 100 000 грн на строк 48 міс., ваш платіж складе 5 398 грн. Кожного місяця ви вносили платежі згідно графіку.

Після зниження процентної ставки ваш платіж складе:

- на 12 місяців - 5 152 грн (економія кожного місяця - 246 грн)

- на 24 місяці - 4 980 грн (економія кожного місяця - 418 грн)

Таким чином, загальна економія по кредиту на строкові 48 місяців складе - 13 402 грн.

1. Під паспортом мається на увазі паспорт громадянина України, під кодом мається на увазі ІПН - реєстраційний номер облікової картки платника податків. Для кредиту понад 50 000 грн додатково потрібна довідка про доходи. Оцінювання кредитної спроможності клієнта здійснюється АТ «Альфа-Банк» у порядку та на підставі документів й інформації, наданих клієнтами АТ «Альфа-Банк».

2. Даний розрахунок є орієнтовним. Реальна річна процентна ставка та орієнтовна загальна вартість кредиту залежить від розміру і строку кредиту та може складати від 39,2% до 115% річних у залежності від обраного продукту кредитування. Деталі - на alfabank.ua.

Гроші в руках за 59 хвилин - під 59 хвилинами розуміється час від початку заведення заявки клієнта на отримання кредиту до моменту перерахування коштів на картковий рахунок клієнта в Альфа- Банку.

До початку заповнення заявки клієнт повинен надати Банку необхідную та повну інформацію для заповнення заявки та відповідний пакет документів для отримання кредиту.

В 59 хвилин не враховується час:- на з'ясування повної та необхідної інформаціїї для заповнення заявки, якщо клієнт не володіє необхідною інформацією або володіє нею частково;- на збір необхідного пакету документів, якщо клієнт має не повний пакет документів для оформлення кредиту.

Реальна річна процентна ставка та загальна вартість кредиту міститься в паспорті споживчого кредиту до відповідного кредитного договору.

Документи
Загальні умови кредитування

Інформація що до способів погащення кредиту

Публічний договір
Є питання? Зв'яжіться з нами!
Задати питання


АТ «Альфа-Банк». Ліцензія НБУ №61 від 05.10.2011 р. Усі види банківських послуг.АТ «Укрсоцбанк». Ліцензія НБУ № 5 від 05.10.2011 р. Усі види банківських послуг.